HAKKIMIZDA


ERBATU GRUP Sakarya ilinde 2011 yılında kurulmuş, özellikle bölgedeki hızla gelişen sanayileşmenin beraberinde getirdiği istihdam sorunu ve ihtiyaçlarını analiz etmiş ve sanayicinin çözüm ortağı olma hedefi ile faaliyete geçmiştir. Sakarya ve Kocaeli illerinde personel temin – eğitim ve üretim planlama hizmetleri alanında konumlanırken devam eden süreçte Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesinde 3000 m2’si kapalı olmak üzere toplamda 4200 m2 alanda Kaynaklı İmalat - Kaynaklı Montaj – Presli İmalat – Taşlama ve Metal İşleme tesisini kurarak üretim sektöründe yerini almıştır. Üretim planlama hizmetleriyle beraber müşteri taleplerine proseslere ve sektörlere özel otomasyon projeleri, robot aplikasyonları, handling projeleri, kaynak otomasyon projeleri olmak üzere tasarım ve kurulum çalışmaları ile çözüm ortağı olarak teknik destek sağlamaya devam etmektedir. Alanlarında uzman çalışanları ile özellikle otomotiv ve makine sanayi alanlarında, kurmuş olduğu Ar-Ge bölümünde müşterileri ihtiyaçlarına özel ve dinamik sistem üretimleri yapmaktadır.


VİZYON


Global küreselleşmenin yön verdiği endüstri 4.0 ve yakın gelecekte ki üretim ihtiyaçları doğrultusunda teknolojik sistemler ve cihazlar geliştirerek özellikle otomotiv ulaşım ve makine sanayisine katma değer sağlarken, kendi ürünlerini tasarlayarak markalaşma hedefiyle “Üreten Türkiye” için 2011 yılından itibaren çalışmasına aralıksız devam etmektedir.


MİSYON


Katma değeri yüksek ve bacasız sanayiyi desteklemek hedefiyle geliştirdiğimiz otomasyon sistemleri ile yeşile ve maviye saygımızı kayıtsız şartsız ön planda tutmaktayız. Kurulduğumuz yıldan itibaren halen sürdürdüğümüz sosyal sorumluluk kapsamında, “Nitelikli Mezunlar” hedefimiz için ücretsiz eğitimlerimiz ile gelecek nesillerin yanında olmayı var oldukça sürdüreceğiz.