ALT İŞVERENLİK VE PERSONEL TEMİN HİZMETLERİMİZ

Geri dön

Alt İşverenlik ve Personel Temin Hizmetlerimiz

Alt İşverenlik ve Personel Temin Hizmetlerimiz

Alt İşverenlik ve Personel Temin Hizmetlerimiz


Erbatu Grup HR Departmanı uzman kadrosuyla ihtiyaçlarınıza en uygun iş gücünü alt işverenlik modeliyle istihdam edebilmeniz ve zamanınızı en verimli şekilde kullanabilmeniz için hızlı, güvenilir ve eğitimlerle desteklenen bir çalışma yaparak taleplerinize uygun nitelikte personel kadroları sağlamaktadır. Sunduğumuz teknik personel hizmetlerinin uzun vadeli ve en sağlıklı şekilde yürümesi adına, sık aralıklarla yaptığımız denetim ve değerlendirmeler ile periyodik raporlamalar, işverenin üretim ve mali planlamalarında veri oluşturmaktadır.


Hedefte doğruluk, yöntemde yasallık, kalitede istikrarla üretim sahalarında nitelikli kadrolar kuruyoruz. Bizler yaptığımız her işin merkezinde insan olduğunun farkında olarak personel temin ve alt işverenlik hizmetleri sunuyoruz. Yarattığımız bu fark sayesinde müşteri ve aday memnuniyetimiz, büyüme hızımızla doğru orantılıdır.


Erbatu Grup olarak tüm yasal yükümlülükleri, disiplinli ve istikrarlı bir şekilde yerine getirirken, personel seçiminde gösterdiğimiz itinalı aşamayı sosyal ve mesleki eğitimlerle destekleyerek hizmet kalitemizi ve memnuniyet seviyemizi en üst noktalara taşımaktayız. Erbatu Grup, tecrübesi ve uzman kadrosuyla sanayiciler için etkili bir çözüm ortağıdır.


Personel Temini Meslek Grupları Örnekler;


➣ Kaynak Operatörleri


➣ CNC Abkant Operatörleri


➣ Pres Operatörleri


➣ Lazer Operatörleri


➣ Forklift Operatörleri


➣ Montaj Operatörleri