PERSONEL KİRALAMA VE BORDROLAMA HİZMETLERİ

Personel Kiralama ve Bordrolama Hizmetleri

Personel Kiralama ve Bordrolama Hizmetleri

Personel Kiralama


Üretim ve sevkiyat süreçlerinde 5 günlük ve katları kısa dönem acil personel ihtiyaçlarında fabrikalara Personel Kiralama Hizmetlerimizle ivedi iş gücü çözüm desteği sağlamaktayız. Bu hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iş gücü planlamasını ve ihtiyaçlarını titizlikle belirlemesi maliyetler açısından oldukça önem arz etmektedir. Kıdem ihbar, izin, isg, iş kıyafeti ve maaş maliyetleri sorumluluğunun tamamen Erbatu Gruba ait olan kiralama hizmetlerimizde, servis yemek ve iş güvenliği ekipmanları müşterilerimiz tarafından sağlanmakta olup haftalık 45 saatlik ve hafta sonu hak edişi ile 45 saati aşan çalışmalarda fazla mesaisi hesaplamaları üzerinden faturalandırma yapılmaktadır.


Bordrolama Hizmetleri


Erbatu Grup HR Departmanı İş Kanunu ve çalışma mevzuatlarına bağlı kalarak dış kaynak kullanımında, 4857 sayılı İş Kanununa göre bordrolama hizmeti vermektedir. Bu hizmetle şirketlerin sabit maliyetleri düşmekle birlikte rekabet avantajı da sağlamaktadır.


➣ Firma Çalışanlarına Ait Aylık Ücret Bordrolarının Şirketten Alınan Verilere Uygun Olarak Hazırlanması,


➣ Ödenekler, Kesintiler, Sigorta, Vergi, Net Ücret Hesaplamalarının Yapılması ve Bordroya İlişkin Her Türlü Raporun Hazırlanması,


➣ İşveren İşçilik Teşviklerinin Takip ve Uygulaması,


➣ Personele Ait Ücret Pusulalarının Sahiplerine İletilmesi


➣ Kıdem İhbar Tazminatlarının Hesaplanması